logo

THY, Rusya’da “Avrupa’nın En İyi Havayolu” seçildi

THY, Rusya’da “Avrupa’nın En İyi Havayolu” seçildi

Türk Hava Yolları Business Traveller Russia and CIS Awards ödül töreninde “Avrupa’nın en iyi havayolu” seçildi.

Gazetem.ru’da yer alan habere göre, Moskova’da gerçekleşen ödül gecesinde THY adına ödülü yakın bir zamanda Moskova’da göreve başlayan Rusya Genel Müdürü Turan Yardımcı aldı.

Business Traveller Russia and CIS Awards her sene iş turizmi alanındaki başarılar ve inovasyonlara veriliyor. Rusya’da tören Moskova hükümetinin desteğiyle gerçekleşiyor.

Geleneksel olarak kazananları dergi oyuncuları ve iş amacıyla seyahat edenler seçiyorlar. 2016’da verilmeye başlanan ödül 39 çeşitli kategoride iş turizmi alanında liderleri belirliyor.

Turan Yardımcı, “Bu ödül Türk Hava Yolları’nın İş amacıyla seyahat edenler için hizmet kalitesinin tümü taraflı iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ne öncelik tanıyın en iyi havayolu şirketlerinden birisi olarak itibarını kanıtlıyor. Gün geçtikçe daha başarılı sonuçlar gösteren Türk Hava Yolları şirketi tüm dünyada ödül almaya devam ediyor” diye konuştu.

Havayolu şirketinin ağı 122 ülkede 304 istikameti kapsıyor, bu diğer tüm şirketlerden daha fazla. Türk Hava Yolları Rusya’nın 10 şehrinden (Moskova, St. Petersburg, Kazan, Soçi, Rostov na Donu, Yekaterinburg, Krasnodar, Ufa, Voronej ve Samara) sefer düzenliyor.

İstanbul’da rahat aktarma imkanı ise Rus yolculara dünyanın tüm noktalarına seyahat için en konforlu koşulları sunuyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ