logo

THK Sportif Havacılık Kulübü-İnegöl Belediyesi DOSTUM projesi eğitimlere start verdi

THK Sportif Havacılık Kulübü-İnegöl Belediyesi DOSTUM projesi eğitimlere start verdi

Türkiye’nin doğa sporları ve turizm merkezi olan DOSTUM, dileyen herkese yamaç paraşütü eğitimleri vermeye başladı.

İnegöl Belediyesi ve Türk Hava Kurumu Sportif Havacılık Kulübü işbirliğiyle DOSTUM Projesi kapsamında yamaç paraşütü eğitimleri başladı. 1980’li yılların başından itibaren yapılan yamaç paraşütü, DOSTUM Projesi ile adrenalin tutkunlarına bambaşka bir deneyim sunuyor.

THK İnegöl belediyesi Dostum yamaç parasüt

DOSTUM, Uludağ’ın eteklerindeki Kıran ve Çiftlik mahalleleri üzerinde bulunan 2232 rakımlı ve Türkiye’de ilk 3 yöne kalkış imkanı veren Aktaş Tepede, mükemmel İnegöl manzarası eşliğinde mavi gökyüzüne süzülebilmek isteyen herkesi davet ediyor.

Toplam 80 bin metrekare alan üzerinde faaliyet gösteren ve doğa sporlarıyla ilgilenmek isteyen herkese “ücretsiz” olarak hizmet veren DOSTUM, hem kültürel zenginlikleri tanıtmaya hem de İnegöl’ü cazibe merkezi haline getirmenin yanı sıra, pozitif sosyal katılıma katkı sağlamaya hazırlanıyor.

Hem yerli hem de yabancı turistler için oluşturan alanda ayrıca trekking, kano (deniz bisikleti), kampçılık, balık tutma, atv safari, motocross ve off-road, bisiklet, okçuluk, yamaç paraşütü ve hafif hava araçları uçuşları yapılıyor

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.