logo

26 Aralık 2016

tatilsepeti.com yılbaşı özel yurt dışı turları 79 Euro’dan başlıyor

tatilsepeti.com yılbaşı özel yurt dışı turları 79 Euro’dan başlıyor

Yeni yıla yurt dışında keyifli bir başlangıç yapmak isteyip henüz nereye gideceğine karar veremeyenlerin son dakika adresi tatilsepeti.com oluyor. Müşterilerine 79 Euro’dan başlayan fiyatlar ile Paris, Prag, Belgrad, Roma, Berlin, Madrid ve Sofya turları sunan tatilsepeti.com, bunun yanında, birçok turda ek olarak 150 TL indirim fırsatı vaat ediyor. Yılbaşını yurt içinde geçirmek isteyenler ise Kapadokya’ya büyük ilgi gösteriyor.

Roma’daki Aşk Çeşmesi’nin başında dilek tutarak ya da Prag’ın romantik sokaklarında sevgilinizle uzun yürüyüşler yaparak 2017’yi karşılamak istemez misiniz? Yeni yıla artık sayılı günler kalsa da, tatilsepeti.com’un birbirinden cazip yurt dışı turları için hala zamanınız var. Üstelik 79 Euro’dan başlayan fiyatlar ve 29 Aralık’a kadar yapılan rezervasyonlarda birçok turda 150 TL’ye varan indirimler ile bu yılbaşı unutulmaz anlar yaşanırken bütçeler de zorlanmayacak.

Tatil Sepeti, yılın son günü cumartesiye denk geldiği için tur günleri konusunda birçok alternatif sunuyor. İki, üç ve dört günlük tur seçenekleriyle ekstra izni olsun ya da olmasın, dileyen herkes yeni yılı yurt dışında karşılayabiliyor. Sofya, Prag, Paris, Belgrad, Roma, Berlin ve Madrid’e 79 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılan turlar, tatilcilerden büyük ilgi görüyor.

Kapadokya’nın masalsı dünyası ise, yeni yılı yurt içinde karşılamak isteyenleri kendine çekiyor. Eşsiz doğası, tarihi ve balon turlarıyla tatilcilere unutulmaz bir yılbaşı vaat eden Kapadokya’ya düzenlenen turlar, Tatil Sepeti’nde 229 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ