logo

Singapur Havayolları’ndan 31 Mayıs’a kadar ücretsiz bilet değişimi

Singapur Havayolları’ndan 31 Mayıs’a kadar ücretsiz bilet değişimi

Singapur Hava Yolları 15 Mart 2020 öncesinde alınan ve 31 Mayıs 2020 tarihine kadar seyahat edecek biletler için, anında geçerli olmak üzere, rezervasyon ücretinden muafiyet veriyor.

Müşteriler, yeni seyahat planlarını kesin olarak belirleyebildiklerinde, mevcut uçuş güzergahlarını iptal edebilir, biletlerinin değerini koruyabilir ve seyahatlerini daha sonraki bir tarihe rezervasyon yapabilirler. Yeni uçuş programının 31 Mart 2021’e kadar tamamlanmış olması gerekmektedir.

Bu yeni politika, müşterilere seyahat planlarından cayma özgürlüğü veriyor ve 31 Mayıs 2020 tarihine kadar yapılacak tüm seyahat rezervasyonları için geçerli. Bütün yeniden rezervasyon ücretlerinden muafiyet sağlanacak, ancak yeni güzergah için bilet ücreti farkı olabilir.

SIA gelecek haftalarda küresel hava seyahatinde Covid-19 olayının etkilerini değerlendirerek 31 Mayıs 2020 olarak belirlenen cut-off tarihini uzatma esnekliğini saklı tutar. Bugünden 31 Mart 2020 tarihin kadar kesilecek tüm yeni SIA ve SilkAir biletleri için SIA değişiklik ücretlerinden feragat edecektir.

Müşteriler online formumuz ile bizimle iletişime geçebilirler. Biletlerini doğrudan Singapur Hava Yolları’ndan alan müşteriler yerel Singapur Hava Yolları Rezervasyon ekipleriyle iletişim kurabilirler. Biletlerini seyahat acentaları vasıtasıyla alan müşterilerin destek için acenta görevlileriyle iletişim kurmaları tavsiye edilir.

Gelen taleplerin yoğunluğu nedeniyle müşteri temsilcilerinin dönüşlerinin normal uzun sürebileceği konusunda müşterilerimizden anlayış bekliyoruz. Müşteri temsilcilerinin acil uçuş değişikliği olan müşterilere odaklanarak destek verebilmeleri için müşterilerin sadece uçuşları önümüzdeki 72 saatte gerçekleşecekse bizimle iletişime geçmeleri tavsiye edilir. Yaşatmış olduğumuz her türlü arı’nın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ