logo

ISL’de “Bana Sor” ekibi soruları anında cevaplayacak

ISL’de “Bana Sor” ekibi soruları anında cevaplayacak

İstanbul Havalimanı’nda yolcuların sorularına anında yanıt veren proje hayata geçti.

İGA Havalimanı İşletmesi AŞ’den yapılan açıklamaya göre, 1 Mart’ta İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu, bazı yöneticiler ve çalışanlarla İstanbul Havalimanı’nda bir araya geldi.

Samsunlu, yapılan işin önemini aktararak, çalışanlara motivasyon konuşması yaptı.  İstanbul Havalimanı yöneticileri tarafından seçilen ‘Bana Sor’ projesi çalışanları, 10 gün boyunca eğitim aldı. Bunlar, İstanbul Havalimanı’nda görev alabilmek adına zorunlu olan eğitimleri kapsadı.  Çalışanlar, İç Hat Giden

Yolcu x-ray arkası, Dış Hat Giden Yolcu x-ray önü, Dış Hat 1 Knuckle, İç Hat 2 Knuckle, transit yolcu, iç hat transfer noktası, dış hat transfer desk alanı, iç ve dış hat gelişte konumlandırılacak.

Projede çalışanların birçoğunun İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Arapça gibi birçok yabancı dili konuşabildiği, tam kapasiteye geçiş döneminde ise (7 Nisan) proje kapsamında yaklaşık 250 kişinin görev yapacağı belirtildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.