logo

Funda Ocak’tan 24 HAVELTED Günü mesajı

Funda Ocak’tan 24 HAVELTED Günü mesajı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funda Ocak, Havacılık Elektriği Teknik Elemanları’nın 24 Kasım (HAVELTED) Günü’nü yayınladığı mesajla kutladı.

Ocak’ın mesaji şöyle:

Değerli mesai arkadaşlarım;

Ülkemiz, son yıllarda sivil havacılık alanında büyük mesafe kaydederek, dünya sivil havacılığı nezdinde saygı uyandıran bir noktaya ulaşmış bulunuyor.

Yurdumuzun dört bir yanını, dünyadaki emsallerinden çok daha modern havalimanları ve terminallerle donattık, işletme ve ileri teknolojik altyapı bakımından da bir dünya markası haline geldik. Bu emsalsiz başarıları, Cumhuriyet tarihinin en büyük eseri ve zafer anıtı olan İstanbul Havalimanı ile taçlandırmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

DHMİ’yi küresel marka haline getiren bu muhteşem başarılarda, tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte emeği ve payı bulunan Havacılık Elektriği Teknik Elemanlarımıza minnettarım. Kendilerine içten teşekkürlerimi iletiyorum.

Bu özel gün vesilesiyle, Türkiye hava sahasının enerjisini yöneten, havalimanları ve seyrüsefer istasyonlarındaki elektrik sistemlerinin bakım ve onarımlarını büyük bir beceri ve sorumlulukla gerçekleştiren kıymetli arkadaşlarımın “24 Kasım HAVELTED Günü”nü tebrik ediyorum.

Funda OCAK
DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı
ve Genel Müdürü

Share
#

SENDE YORUM YAZ