logo

Anadolujet 1 Mayıs’ta yurtiçi uçuşlarına başlıyor

Anadolujet 1 Mayıs’ta yurtiçi uçuşlarına başlıyor

Koronavirüs nedeniyle uçuşlar askıya alınmışken AnadoluJet’in 1 Mayıs’tan itibaren yurt içi seferlere başlayacağı ortaya çıktı.

Korona virüs nedeniyle Anadolu Jet yurt dışı seferlerini 20 Mayıs, yurt içi seferlerini de 1 Mayıs tarihine kadar askıya almıştı.

Salgın nedeniyle tedbirlerin en üst düzeye alınması ve hafta sonları sokağa çıkma yasakları getirilmesine rağmen söz konusu firmanın 1 Mayıs’tan itibaren bilet satışlarına başladığı görüldü.

Söz konusu firmanın resmi internet sitesinden yapılan bilet alma işleminde Ankara ve İzmir’e seferlerin 1 Mayıs itibariyle başladığı görülüyor.

Firmadan daha önce yapılan açıklamada “Yeni koronavirüs (COVID-19) küresel salgını sebebiyle, resmi otoritelerce alınan kararlar ve sizlerin sağlığı için aldığımız önlemler doğrultusunda; Tüm dış hat uçuşlarımız 20 Mayıs 2020 tarihine kadar durdurulmuştur. Tüm iç hat uçuşlarımız 1 Mayıs 2020 tarihine kadar durdurulmuştur.” ifadelerine yer verilmişti.

Uçuşların ileri bir tarihe yasaklanabilme ihtimali devam ederken AnadoluJet’in bilet satışına başlaması tartışmaları da beraberinde getirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx