logo

BLUEBIZ İLE ŞİRKETLER

AYRICALIKLARA UÇUYOR!

 

Air France, KLM ve diğer ortak hava yollarının Kurumsal Sadakat Programı Bluebiz, düzenli olarak seyahat eden şirketlere birçok fırsat sunuyor. Ücretsiz bilet kazandıran Bluebiz, seyahatlerinin rahat ve ayrıcalıklı geçmesini isteyen şirketlerin mutlaka tanışması gereken bir program.

 

Bluebiz ücretsiz bilet, uçuşlarla ilgili özel hizmetler, bilet yükseltme gibi birçok avantaj sağlayarak üyesi olan şirketler için fark yaratıyor.

 

Bluebiz ile Seyahat Organize Etmek Çok Daha Kolay!

Bluebiz üyeleri, Air France veya KLM tarafından oluşturulan rezervasyonlarda ücretsiz olarak tam ad değişikliği talep edebiliyorlar. Bu ayrıcalıklı hizmet yalnızca Air France ve KLM uçuşlarında kullanılabiliyor. Air France ve KLM ayrıca ‘’Şimdi rezervasyon yap, sonra öde!’’ seçeneğiyle de üyelerine büyük kolaylık sağlıyor.

 

Bluebiz, bilet iptali veya uçuşun ertelenmesi gibi durumlarda da üyelerini yalnız bırakmıyor! Air France ve KLM ile seyahat eden Bluebiz üyelerine, uçuşlarında son dakika bir değişiklik yaşamaları durumunda bir sonraki rezervasyonlarında öncelik tanınıyor. Bluebiz ile seyahat edenler ayrıca, aynı bilet ile hem kişisel mil hem de şirketleri için blue credits kazanabiliyorlar.

‘’Blue credits’’ nakit yerine geçebiliyor ve şirketlerin seyahat bütçelerine anında tasarruf sağlıyor.

Blue Credits ile Daha Çok Kazanın

Şirketler kullandıkları her bilet için blue credits kazanıyorlar. Blue credits, Bluebiz Programının para birimi olarak geçiyor ve her birinin değeri 1$. Bu şekilde vergiler ve ek ücretler dahil olmak üzere bir bilet için kaç krediye ihtiyaç olduğu kolayca hesaplanabiliyor. Örneğin; Bluebiz üyesi bir şirket 500 blue credits biriktirdiyse ücretsiz biletlere, bilet yükseltmelere, uçuşla ilgili özel hizmetlere veya uçuşlarda CO2 emisyonlarının telafi etmeye harcayabileceği 500$ bulabiliyor.

Shot of queue of passengers waiting at boarding gate at airport. Group of people standing in queue to board airplane.

Bluebiz ile Sosyal Sorumluluk Desteği Sağlayın

Dünya çapında birçok şirket, sosyal sorumluluk girişimlerini iş stratejilerine dahil ederek fark yaratan faydalı projeler gerçekleştiriyor. Bluebiz üyeleri CO2ZERO hizmetine katılarak blue credits ile kazandıkları uçuşlar aracılığıyla şirketlerinin son 12 aydaki CO2 emisyonlarını telafi edebiliyorlar.

Kısacası Bluebiz, üyelerine tüm seyahat süreçleri boyunca; check-in sırasında, uçuş boyunca ve sonrasında ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor!

Bluebiz Programı, seyahat acenteleri ve seyahatle ilgili şirketler hariç tüm şirketler tarafından kullanılabiliyor. Halihazırda kurumsal indirim sözleşmesinden yararlanan şirketler ne yazık ki Bluebiz’e katılamıyor.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ