logo

THY, Türkiye’nin her yerine 99 TL’ye uçuyor

THY, Türkiye’nin her yerine 99 TL’ye uçuyor

Türk Hava yolları (THY), bugün ve yarın alınacak olan biletlerde 15 Şubat 2021-30 Aralık 2021 tarihi arasında yapılacak olan seyahatler için yolcularını Türkiye’nin her yerine 99 TL’ye uçuracak.

Türk Hava Yolları, kış dönemi için başlattığı kampanyayı resmi sitesinden şöyle duyurdu: ”Memleket özleminizi giderirken sevdiklerinize sağlık ve güvenle kavuşun diye, şimdi Türkiye’nin her yerine uçuşlar 99.99 TRY! 29 ve 30 Aralık’ta biletinizi alın, Güvenli Seyahat Standartlarımız ve geliştirilmiş özel hijyen önlemleriyle Türk Hava Yolları’nın her zamanki misafirperverliği eşliğinde seyahatinizi gerçekleştirin!”

Kampanya detayları

Biletleme tarihi 29 Aralık 2020 ve 30 Aralık 2020
Seyahat dönemi 15 Şubat 2021 – 31 Mart 2021
Kural ve koşullar;

-Kampanya 29 Aralık 2020 ve 30 Aralık 2020 tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 15 Şubat 2021 – 31 Mart 2021 arasında olan biletler için geçerlidir.
-Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı yurt içi tek yön Economy Class uçuşlarda geçerlidir.
-Kampanya Kıbrıs ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.
-İlgili promosyon sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarıda, Türk —Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.
-Kampanya kapsamında sunulan ücretler EcoFly ücret sınıfında 99.99 TRY, ExtraFly ücret sınıfında 269.99 TRY, PrimeFly ücret sınıfında 329.99 TRY’dir.
-Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir.
-Kampanya kapsamında alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez.
-Ücrete havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.
-Promosyon biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir.
-Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
-Kampanya ücreti çağrı merkezi ve online kanallarımızda geçerlidir. Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir.
-Promosyonlu fiyatlar grup rezervasyonları için geçerli değildir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

403 Forbidden

403 Forbidden


openresty