logo

Singapur’dan A380 filosuna 850 milyon USD yatırım

Airbus A380 filosuna 850 milyon USD yatırım
Yeni kabin ürünlerinin kullanıma sunulmasının ardından yapılacak dört
yıllık geliştirme faaliyetleri, tam donanımlı hizmet sunulan seyahat pazarına bağlılığın açık bir göstergesidir.

Singapur Havayolları, uzun süredir beklenen ve gelecek aydan itibaren Airbus A380 filosuna girecek olup ardından dört yıllık kapsamlı bir gelişim programına tabi olacak yeni kabin ürünlerini ilk kez bugün tanıttı.
“Kişiselleştirilen alanın farkını deneyimleyin” temasına bağlı yeni kabin ürünleri, özellikle Singapur Havayolları müşterileri için tasarlanmış detaylı ve ısmarlama unsurları ile tüm kabin sınıflarında daha fazla alan ve mahremiyet sağlamaktadır.

Yeni kabin ürünleri, Singapur’da bugün düzenlenen medya lansmanında ilk defa gösterilmiştir. Yeni kabin ürünleri, filoya girecek olan beş yeni A380 ile gelecek ay kullanıma sokulacaktır. Şirketin tüm A380 filosunda ürün tutarlılığını sağlayabilmek adına mevcut 14 adet A380 model uçak da yeni kabin ürünleriyle donatılacaktır.

Singapur Havayolları’nın yeni A380 model uçakları; uçağın ön kısmında konumlanmış 6 adet Singapur Havayolları Süiti ve 78 adet Business Class koltuğu ile uçağın orta kısmında konumlanmış 44 adet Premium Economy Class ile 343 adet Economy Class koltuğu şeklinde yapılandırılmıştır.

Singapur Havayolları’nın 19 adet A380 model uçağındaki yeni kabin ürünlerinin araştırma, geliştirme ve kurulumu için 850 milyon USD yatırım yapılmıştır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ