logo

Sarhoş yolcu uçakta dansa başladı, kavga çıktı

Sarhoş yolcu uçakta dansa başladı, kavga çıktı

Ibiza’ya uçan uçakta sarhoş bir yolcu aniden kucak dansı yapmaya başlayınca uçak karıştı ve tehlikeli anlar yaşandı…

İbiza’ya uçan bir uçakta kayda alınan görüntüler herkesi şaşırttı. Yolcular arasında bulunan sarhoş bir yolcu aniden soyunup, kucak dansı yapmaya başladı.

Uçakta kavga çıktı!

Kadın yüzünden uçağı karıştıran büyük bir kavga çıktı. Uçaktaki bir yolcunun kayda aldığı görüntülerde bir grup yolcunun uçağın ön tarafında kavga ettiği görülüyor.

Kavgayı kayda alan Josh adındaki yolcu, kadının arkadaşlarının arka tarafta oturduğunu fakat kadının başkalarının yanına gittiğini söyledi.

İçki almıştı!

İlginç anları görüntüleyen Josh şöyle konuştu: “Uçağa bindik ve kadının arkadaşlarının hepsi arkada oturuyordu. O ise içki içip ona daha fazla içki veren adamların arasında oturmaya devam etti.”

Olay karşısında epey şaşıran yolcu “Birden bire dans etmeye başladı ve soyundu. Gerçekten berbat görünüyordu. Ayrıca uçak uçarken koridorda takla atmaya başladı.” diye ekledi.

Sarhoş kadının videoda olup olmadığı belli değil ama iddia edilen davranışının olaya yol açtığı söyleniyor.

Firma açıklamada bulundu Uçak firması ise olay sonrası şöyle bir açıklama yaptı: “Yolcularımızın ve ekibimizin güvenliği ile refahı bizim en yüksek önceliğimizdir. Ekibimiz, tüm olayları değerlendirmek ve çözmek için eğitilmiştir. Bu tür olaylar nadir olmakla birlikte, onları çok ciddiye alıyor ve taciz edici veya tehdit edici davranışlara göz ardı etmeyip onları her zaman takibe alıyoruz.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ