logo

Ocak; “DHMİ yurt dışına açılıyor”

Ocak; “DHMİ yurt dışına açılıyor”

DHMİ Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Funda Ocak, Genel Müdürlük çalışanları ile iftarda bir araya geldi. DHMİ Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkan ve Yardımcıları ile Kurum çalışanlarının katıldığı iftar programında konuşma yapan Ocak, DHMİ’nin Kuruluşunun 100. Yılına emin adımlarla ilerlediklerini kaydetti.

dhmi iftar

DHMİ Genel Müdürlüğü’nün 84 yıllık geçmişi ile Türkiye’de havacılık alanında hayalleri gerçekleştirdiğini söyleyen Genel Müdür Ocak, “Bundan sonrada birçok hayalimizi gerçekleştireceğiz. Bizler yan gelip yatmayacağız proje yapacağız, icraat yapacağız” dedi.

dhmi iftar

DHMİ Genel Müdürü Ocak söyle devam etti;

“DHMİ YURT DIŞINA AÇILIYOR”

Geldiğimiz günden beri söz verdiğimiz şeyleri birer birer hayata geçirmeye başladık. Yeniden yapılanmada ciddi yol kat ettik. Havacılık Eğitim Daire Başkanlığını kurduk. Kamu Özel İşbirliği Dairemizi kurduk, hayata geçiriyoruz. İş Geliştirme Daire Başkanlığımız için ciddi adımlar attık ilgili mercilerden şifahi müsaadeleri aldık. Ve en önemlisi yurt dışında şirket kurmak için Yönetim Kurulu kararı aldık Bakanlığımıza yolladık ve şuan Bakanlar Kurulunda inşallah ay dolmadan yurt dışında şirketimizi kurmuş olacağız. Dedik ve yaptık. İnşallah 100 milyon $ sermayeli şirketimiz kurulacak.

“KOMİSYONUNDA KURUMUMUZDAN ÖVGÜLERLE BAHSEDİLDİ”

Değerli arkadaşlarım bütün hayallerimizi bir gün hayata geçireceğiz. Ve bunları bugüne kadar sizinle yaptık bundan sonra da sizinle birlikte yapmaya devam edeceğiz. Bugün yine güzel bir gün. 2015 yılı denetimlerimiz bugün yapıldı. Kit Alt Komisyon toplantımız çok güzel geçti. Çok güzel bir toplantıydı. Kit Alt Komisyonunda övgülerle kurumumuzdan bahsedildi. Gerçekten de övgüyü hak ediyoruz. İnşallah bundan sonraki toplantılarımızda aynı güzellikte olacak. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. (dhmi.gov.tr)

dhmi iftar

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx