logo

DHMİ Genel Müdürü Ocak, 5 Mart Türkiye ARFF Memurlar Günü’nü kutladı

DHMİ Genel Müdürü Ocak, 5 Mart Türkiye ARFF Memurlar Günü’nü kutladı

DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak, “5 Mart Türkiye ARFF Memurlar Günü” sebebiyle bir kutlama mesajı yayınladı…

Bilindiği gibi, havacılık sektörü her şeyin hızla geliştiği, tüm süreçlerde “hız” faktörünün hayati rol oynadığı bir sektör… Bu sebeple de her an öngörülü davranmayı, her ihtimali değerlendirerek planlama yapmayı, her şeye her an hazırlıklı olmayı gerektiriyor.

En ileri metotlarla eğitimleri tamamlanan uzman personeli, en üst düzeyde teknolojik donanımı ve araç gereçleriyle ARFF teşkilatımız bu amaca hizmet eden önemli birimlerimizden bir tanesi. Bu bağlamda kaza kırım ve yangınlara müdahalede daima hazır bulunan ARFF Yangın Kurtarma ve Kaza Kırım ekiplerimiz görevlerinin ciddiyetinin bilincinde olarak 7 gün 24 saat fedakârca mesai yapıyor.

Gerektiğinde hayat kurtarmak için canlarını tereddüt etmeden tehlikeye atan, gerek yurt içi gerekse yurt dışı görevlerindeki başarılarıyla ve başarılarını taçlandırdıkları dünya çapında ödülleriyle göğsümüzü kabartan kahraman ARFF personelimize havacılık camiası ve DHMİ olarak minnet borçluyuz.

Bu duygularla, kuruluşumuz ve sektörde hizmet veren tüm ARFF çalışanlarının “5 Mart Türkiye ARFF Memurları Günü”nü kutluyor, üstün başarılarının devamını diliyorum.

FUNDA OCAK
DHMİ GENEL MÜDÜR ve
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Share
#

SENDE YORUM YAZ