logo

BTA, Babalar Günü’ne Cakes&Bakes ile hazır

BTA, Babalar Günü’ne Cakes&Bakes ile hazır

Babalar Günü’nde en güzel hediye onlarla geçirilen keyifli bir gün. BTA’nın sevilen markalarından Cakes&Bakes, Babalar Gününe keyif katacak. Cakes&Bakes’in tecrübeli ve yetenekli şeflerinin elinden çıkan çikolatalı konsept pasta ile babanıza lezzet şöleni yaşatırken, ücretsiz kahve ikramı ile de bu özel günün keyfini birlikte çıkarabilirsiniz.

Zamanı lezzetle değerlendirmek isteyenlerin adresi Cakes&Bakes, hayatta mola vermeye ihtiyaç duyan babaları unutmadı. Bu özel günde Cakes&Bakes’i tercih edenler, kahve ikramı ile keyiflerine keyif katacak. İkram kahve ile geçirilecek güzel dakikaların en iyi arkadaşı ise çikolatalı konsept pasta olacak.

Haziran ayının bu özel pazar gününde, Cakes&Bakes şeflerinin özel olarak hazırladığı iki kişilik çikolatalı konsept pasta ile ona sevginizi gösterebilir ve bu sımsıcak günün tadını birlikte çıkarabilirsiniz. Cakes&Bakes Türkiye’de İstanbul Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar bölümünde, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, UNIQ İstanbul içinde yer alan Foods in the Woods, Yenikapı ve Bostancı İDO iskeleleri, Yenikapı-Bursa ve Yenikapı-Bandırma hatlarında sefer yapan hızlı feribotlarda, İstanbul Fenerbahçe ve Bostancı BP benzin istasyonlarında misafirlerini bekliyor. Cakes&Bakes, yurt dışında Zagreb, Tunus, Makedonya, Salalah ve Medine’de hizmet veriyor.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx