logo

Air France Skytrax’ten 3 ödül birden

Air France Skytrax’ten 3 ödül birden

Fransa’nın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Air France,Skytrax 2018 Ödülleri kapsamında 3 farklı ödül kazandı. “En iyi birinci sınıf uçak içi yemek”, “En iyi birinci sınıf salonda yemek”, “En iyi birinci sınıf konfor” kategorileri ile 3 farklı ödüle layık görüldü. Bu yıl aynı zamanda CondeNastTraveller’ın altın listesine giren Air France, aldığı prestijli ödüller sayesinde hizmet kalitesini taçlandırdı.

Fransa’nın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Air France, baştan sona ayrıcalıklı süiti La Premiére ile bu yıl Skytrax’ten 3 kategoride ödüle layık görüldü. CondéNastTraveller Seyahat Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Havayolları 2018” in altın listesindede yer alan Air France aynı zamanda Hong Kong ve Çin’deki en büyük şarap yarışması olarak kabul edilen CWSA (China Wine andSpiritsAwards)’dan ve “Three Glasses” olarak bilinen İtalya’nın en iyi şarap yarışmasından da ödül alarak 2018 yılında toplam 6 farklı ödül kazandı.

En iyi Somelier ve Michelin Yıldızlı Şeflerin Seçimi

La Première ve Business sınıfı kabinlerde sunduğu hizmet kalitesiyle bu yıl3 farklı ödüle birden layık görülen Air France aynı zamanda CondéNastTraveller okuyucularının oylarıyla altın listeye adını yazdırdı.Air France,CondeNastTraveller’ın toplamda 12 binden fazla dergi okuyucusunun oyladığı listede “2018’de En İyi Şarap Seçen Havayolu” oldu.

La Première kabindeki şarap seçimlerinde 2013 yılında Dünyanın En İyi Sommelier’i olarak duyurulan Pablo Basso ve Fransız Şarap Rehberi’nin yazarları Bettane&Desseauve (MichelBettaneandThierryDesseauve) imzası bulunuyor.

Paris-Charles De Gaulle’deki La Première Salonunda Huzur, Lüks Ve Keyif Cenneti

Paris-Charles de Gaulle’deki La Première salonu, yolculara sakin ve dingin bir ortam ve olağanüstü bir seyahat deneyimi vaat eden binmetrekarelik özel bir alan sunuyor. Menüler ve şarap listeleri Michelin Yıldızlı şef AlainDucasse tarafından seçilirken yolcular bireysel masa servisi sayesinde ünlü bir restoranda yemekte gibi hissediyor. Havaalanında huzurlu ve dinlendirici bir alan ile başlangıç yapan La Premiére, lezzetli atıştırmalıklarla dolu mutfağı, sık seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış özel spa uygulamaları ve çalışmak isteyen misafirlerinin ihtiyacına uygun alanıyla havalimanında bir lounge’dan fazlasını sunuyor.

Gökyüzünde Fransız Zarafeti

AirFrance’ın kişisel alan sunduğu dünyanın en iyi firstclass hizmetlerinden La Premiére süitler, bireysel vestiyer, başucu lambası, özel kabin alanı ile kişisellik ve lükste sınır tanımayan bir uçuş hizmeti sunuyor. La Premiére misafirleri 5 yıldızlı otel konforundaki yatağında tam bir gece uykusunun tadını çıkarırken, filmler, oyunlar, tv şovları, belgeseller, müzik gibi onlarca içerikten birini seçerek kabinini gerçek bir sinema salonu düzenine dönüştürebiliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.