logo

Kaan Air, dünyaya İstanbul’u helikopter ile tanıtıyor

Kaan Air, dünyaya İstanbul’u helikopter ile tanıtıyor

Etkinlik, toplantı ve kongre endüstrisi fuarı ACE of M.I.C.E., sektör profesyonellerini bu yıl altıncı kez bir araya getirdi. İstanbul Kongre Merkezi’nde 20 – 22 Şubat 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda ziyaretçileriyle buluşan Kaan Air, İstanbul’u kuş bakışı helikopterden keşfetmek isteyenlere heliSightSeeing İstanbul turlarını tanıttı.

6. ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines 20-22 Şubat 2019’da “Connecting Dots” mottosu çerçevesinde hazırlanan yeni konseptiyle İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda yüzlerce uluslararası firma ve profesyonel sektörün nabzını tuttu.

İstanbul’un güzelliklerini farklı açıdan görme imkanı

Dünyanın önde gelen helikopter üreticilerinin “exclusive” distribütörü Kaan Air, ACE of M.I.C.E. fuarında bir kez daha ziyaretçileriyle buluştu. Fuarda, havalimanı transferlerinin yanısıra hava taksi ve heliSightSeeing İstanbul turlarını da, ziyaretçilere anlatan Kaan Air, helikopter turları ile ilgili hizmetlerini tüm detaylarıyla paylaştı.

Türkiye’nin en büyük helikopter işletmecilerinden olan Kaan Air’ın Leonardo helikopterleri ile gerçekleştirdiği turlar, İstanbul’un tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini farklı bir açıdan görme imkanı sağlıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ