logo

Eurowings, sadakat programı Boomerang Kulüp, 10. yılında özel fırsatlar sunuyor

Eurowings, sadakat programı Boomerang Kulüp, 10. yılında özel fırsatlar sunuyor

 

Eurowings’in sadakat programı olan ve yaklaşık 440 bin üyesi ile sektörün en başarılı sadakat programlarından bir tanesi olan Boomerang Kulüp 10 yaşında! İlk kez 2006 yılında Germanwings’in ödül programı olarak başlatılan program, sonrasında Lufthansa Group çatısı altında uygun maliyetli havayolu operasyonlarını yürüten Eurowings’in logosunu taşımaya başladı.

 Eurowings ile Düsseldorf, Köln, Stuttgart ve Berlin rotalarına seyahat eden Boomerang Kulübü üyeleri Lufthansa sadakat programı Miles&More’dan faydalanabiliyor olmalarına rağmen Boomerang Kulüp avantajlarını tercih ediyorlar. Sektörün en etkili programlarından biri olan Boomerang Kulüp üyeleri sadece 10 bin mil ile bile uçuş hakkı kazanabiliyorlar. Üyelerin mil hesabında, 1 Avro başına 10 mil birikiyor. Ayrıca, Avis, Sixt ve Booking.com gibi pek çok ortak firmadan da mil kazanılabiliyor. Eurowings kredi kartları, mil-kazanç fonksiyonu da sunuyor.

 Mevcut Boomerang Kulüp üyeleri ve yeni kayıt olacak üyeler için her ay yeni fırsatlar sunuluyor. Eylül ayında pek çok bağlı şirketten avantajlı hizmetler sunan program, Aralık ayında, kampanya bitişine kadar 10 kişiye 100 bin mil kazanma imkanı sunuluyor. Programın 10. yılında ise yolculara çok özel bir fırsat sunuluyor: Fly&Win’e kayıt olan misafirler, Eurowings ile bir yıl boyunca ücretsiz uçuş ve Kia marka otomobilin yanı sıra daha pek çok ödül kazanma şansına sahip oluyor.

10. yıl kapsamında sunulan fırsatlar ile ilgili daha fazla bilgi için

www.eurowings.com/geburtstagsaktion

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.