THY’nin 300. uçuş noktası

0

Küresel taşıyıcı, Tayland’ın dünyaca ünlü tatil destinasyonu Phuket’e direkt seferlere başladı.

Türk Hava Yolları; 17 Temmuz itibariyle Tayland’ın dünyaca ünlü tatil destinasyonu Phuket’e karşılıklı sefer icra etmeye başladı. Bayrak taşıyıcı havayolunun Phuket seferleri haftada dört frekans hâlinde karşılıklı icra edilecek.

Phuket Uluslararası Havalimanı’nda düzenlenen hat açılış töreninde konuşma yapan Türk Hava Yolları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkan Vekili Bilâl Ekşi; “Türk Hava Yolları genişleyen uçuş ağıyla birlikte yolcularına en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Dünyanın sayılı turizm destinasyonlarından biri olan Phuket’i de kapsamlı networkümüze ekleyerek, yolcularımıza yaptığımız dünyayı keşfe yönelik çağrımızı yinelemekteyiz.” dedi.

Türk Hava Yolları’nın yeni uçuş noktası Phuket, dünyanın 120 ülkesine hizmet sağlayan Turkish Cargo’nun da yeni servis noktası olacak. Turkish Cargo bugün başlayan uçuşlarla birlikte, Türk Hava Yolları’nın yolcu uçakları ile Phuket’e de hava kargo hizmeti sağlayacak.

THY yolcuları, İstanbul’dan, Phuket’e açılışa özel vergiler dâhil gidiş-dönüş 569 Amerikan Doları’ndan başlayan fiyatlarla seyahat edebilir.

Ayrıca; Miles&Smiles üyeleri Phuket uçuşlarında, 31 Aralık 2017 tarihine kadar ücretli ekonomi sınıfındaki biletlerini tek yönde 45.000 yerine 22.500 mil karşılığında upgrade edebilirler.*

Phuket’e ait tarifeli uçuş saatleri;

Uçuş No. Günler Kalkış Varış
TK 172 Pazartesi, Perşembe, Cumartesi, Pazar IST 14:30 HKT 04:00 +1
TK 173 Pazartesi, Salı, Cuma, Pazar HKT 05:30 IST 12:00

Tüm saatler lokaldir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here