logo

THY’den yolcularına bayram öncesi DUYURU

THY’den yolcularına bayram öncesi DUYURU

Cumartesi gününden itibaren başlayacak olan Ramazan Bayramı dolayısı ile havalimanlarında kalabalıklarında olması bekleniyor. Yolcuların seyahat edecekleri uçağa sorunsuz bir şekilde vaktinde binebilmeleri için THY, bu konuda internet sitesinde bir duyuru yayınladı. Yurt içi uçuşlarda 2 yurt dışı seyahatlerde ise 3 saat önce yolcuların havalimanlarında bulunmalarını rica etti.

İşte duyuru;

Değerli Yolcularımız,

Ramazan Bayramıyla birlikte özellikle İstanbul Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ve varışlı uçuş yapacak yolcularımızın, oluşabilecek yoğunluğu dikkate alarak, yurt içi uçuşlarda uçuştan en az 2 saat, yurt dışı uçuşlarda ise uçuştan en az 3 saat önce havalimanında bulunmalarını rica ederiz.

Yolcularımızın yoğunluktan etkilenmemeleri  için;

Terminale gelmeden önce mobil uygulamamızdan veya internet sitemizden check-in işlemlerini gerçekleştirmeleri ve biniş kartlarını  bastırmaları,

Check-in işlemlerini yaptıktan sonra bagajlarını “online check-in” / “Bagaj Teslim”      yazılı kontuarlarımızdan teslim etmelerini,

Mobil uygulamamızdan ya da internet sitemizden check-in yapamamaları halinde terminallerde bulunan kiosklarımızdan check-in işlemlerini gerçekleştirmelerini önemle rica ederiz.

Türk Hava Yolları olarak tüm yolcularımızın Ramazan Bayramını kutlar, hayırlı yolculuklar dileriz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ