logo

THY’den Doğu Avrupa ve Balkanlar fırsatı

THY’den Doğu Avrupa ve Balkanlar fırsatı

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları, Doğu Avrupa ve Balkanlar’da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize veya pasaport gerektirmeyen şehirler dâhil birçok noktaya uygun fiyatlarla seyahat imkânı sunuyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular,     30 Eylül 2019 – 14 Ekim 2019tarihleri arasında satın alacakları biletler ile                                    21 Ekim 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında her şey dâhil 119 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçma ayrıcalığı elde edecekler.

Thy balkanlar

Türk Hava Yolları konforu ile seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Üsküp; Kafkaslarda Bakü, Gence ve Nahçıvan şehirlerine vizesiz; Ukrayna’ya ve Kafkasların Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Her şey dâhil 119 Dolar’dan başlayan uçuş biletleri Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmektedir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ