logo

Emirates’ten özel fiyatlar

Emirates’ten özel fiyatlar

İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu; 01-05 Ağustos 2017 tarihleri arasında Economy Class’ta 44 noktaya beş gün boyunca avantajlı fiyatlar sunuyor
Emirates Havayolu, 01-05 Ağustos 2017 tarihleri arasında satın alınan Economy Class biletlere, özel fiyat imkânı sunuyor. Yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 09 Ağustos 2017- 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Dubai, Kolombo, Maldivler, Phuket ve Hong Kong gibi Emirates Havayolu’nun popüler uçuş noktalarına çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.
Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler, biletlerini www.emirates.com.tr sitesi veya 0212 315 45 45 numaralı Emirates ofis veya tüm seyahat acenteleri üzerinden satın alabiliyor.
My Emirates Pass’ ile Dubai’yi daha avantajlı bir şekilde keşfedin
Emirates müşterileri, bu yaz Dubai Parks and Resorts’ta ücret ödemeden değeri 70 dolara varan sınırsız eğlencenin tadını doyasıya çıkarabiliyor. 28 Temmuz 2017 tarihine kadar DUBAI17 kampanya kodu ile www.emirates.com.tr sitesi ya da Emirates ofis ve seyahat acenteleri üzerinden biletini satın alan yolcular, 30 Eylül 2017 tarihine kadar bu kampanya ile seyahat edebiliyor.
My Emirates Pass müşterilere, Dubai’de 120’den fazla birinci sınıf restoran ve otelde özel indirimler kazanma fırsatı veriyor. Kampanya kapsamında ayrıca şampiyonalara ev sahipliği yapan golf sahaları, heyecan verici eğlence parkları ve şehrin dört bir yanındaki lüks spalar gibi tatil ve eğlence etkinlikleri de yer alıyor. Tüm My Emirates Pass kampanyaları için, buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Dubai’yi ziyaret edenler, My Emirates Pass’i kullanarak, Bollywood Parks™ Dubai, MOTIONGATE™ Dubai ve bölgedeki ilk LEGOLAND® Parkı ile LEGOLAND® Su Parkı gibi eğlence parklarını da bünyesinde bulunduran şehrin görülmesi gereken en yeni atraksiyonlarının keyfini çıkarma şansı yakalayacaklar.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx