logo

Emirates Türk hosteslere 16 bin lira maaş verecek

Emirates Türk hosteslere 16 bin lira maaş verecek

Emirates Havayolları, Türkiye’de kabin memuru alımı yapmak için bir dizi toplantılar düzenliyor. Kabul edilenler ortalama 16 bin 176 lira maaş alacak.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin havayolu şirketi olan Dubai merkezli Emirates Havayolları, uçuş ekibi ihtiyacını karşılamak için gözünü Türkiye’ye çevirdi.

Şirket, İstanbul Radisson Blu Şişli otelinde 8 Haziran’da ve Kahya otel Ankara’da 10 Haziran’da işe alım etkinliği düzenleyecek. İşe alım süreci CV inceleme ve değerlendirme, grup değerlendirmesi, erişim değerlendirmesi, online İngilizce değerlendirmesi ve davranış anketi ile web tabanlı final görüşmesi olmak üzere 5 aşamalı olacak.

Kabul edilenler 7 aşamalı eğitimden geçtikten sonra Emirates filosunda yerlerini alacak ve 16 Bin TL’den fazya maaşla işe başlayacak.

MOBİLYALI LÜKS DAİRE

Emirates Havayolları başvurusu kabul edilenlere ekonomi 2 sınıfında işe başladıklarında ortalama 2 bin 660 dolar (16 bin 176 lira) maaş verecek.

Çalıştığı uçak tipi büyümesi ve kabin sınıfının değişmesi halinde kabin görevlisinin alacağı maaş da katlanacak. Başvurusu kabul edilenlere Dubai’de su, elektrik hizmetleri de dahil olmak üzere mobilyalı konaklama ücretsiz sağlanacak.

Emirates’in uçuş ekiplerini Dubai’nin çeşitli yerlerinde yerleştireceği 50’den fazla bina yer alırken, 2-3 meslektaş bir daireyi paylaşacak.

Yılda 30 gün ücretsiz izin hakkı olacak. Kabin görevlisine ücretsiz yıllık izin bileti de verilecek. Görev uçuşlarında otel konaklama ve transfer şirket tarafından sağlanacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

En az 21 yaşında olmak

Ayak uçlarında dururken 212 cm’lik kol erişimi

Minimum 160 cm boy

Lise mezunu olmak

İngilizce’de akıcılık (yazılı ve sözlü)

Üniforma dışından görünür dövme olmaması

Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksi (BMI)

İLANA BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Share
#

SENDE YORUM YAZ