logo

ATÜ talihlileri hediyelerine kavuştu

ATÜ talihlileri hediyelerine kavuştu

ATÜ Duty Free’nin araç çekiliş kampanyasının talihlileri belli oldu
Kampanya kapsamında 15 Eylül – 15 Aralık 2017 tarihleri arasında, ATÜ Duty Free İstanbul Geliş Katı mağazalarından alışveriş yapan müşteriler, alkol ve tütün ürünleri hariç her 50€’luk harcamalarında, 1 Lexus IS 200t otomobil veya 3 KTM Duke 250 motosikletten birini kazanma şansına sahip oldular. “www.atukazandiriyor.com” adresindeki formu doldurarak kampanyaya katılan müşterilerden kazanan talihliler 20 Aralık 2017 tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi. Toplam değeri 380.000TL olan ödüllerin asil talihlileri aşağıdaki gibi oldu:


Lexus IS 200T Executive Plus araba, Murat Dicle’ye çıkarken KTM Duke 250 motorsikletler ise Zeynep Taşkın, Uğur Soylu, Sultan Turan’a çıktı.
Talihlilere ödüllerini ATÜ Genel Müdürü Ersan Arcan verdi. Arcan konuşmasında “ ATÜ Duty Free olarak müşterilerimizin seyahat deneyimlerinin başladığı ve bittiği noktada yer alıyoruz, onların memnuniyeti için böyle kampanyalarla heyecan yaratmak bizim için çok önemli. Hediyelerini güzel günlerde kullanmalarını diliyorum” dedi.

Kampanyanın amacının misafirlerimizle müşterilerimizle bir bağ kurmak olduğunu söyleyen Arcan, “Her gün yüzlerce insanın ziyaret ettiği mağazalarımızda onlarla bir şey paylaşmak, biraz daha ileriye dönük bir ilişki kurmak için yaptığımız çalışmaydı” dedi. Arcan, “Satışı destekleyici, alış-verişe motivasyon getiren, İstanbul’un ve Türkiye’nin giriş kapısında insanları ağırladığımız ‘hoş geldiniz’ dediğimiz çok önemli bir noktada onları sevindirmek istedik. Kampanya güzel ve başarılı oldu. Yüksek bir katılım gerçekleşti. Aşağı yukarı 100 bin rakamını geçtik. Bizim için önemli bir denemiydi. Benzer kampanyalarımız devam edecek” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ