logo

Atlasglobal’de son 5 gün

Atlasglobal’de son 5 gün

Atlasglobal’de Business Class’ta sınırsız seyahat için son 5 gün kaldı. Bu kampanya 5 Kasım tarihinde sona erecek.

Atlasglobal Unlimited yurt dışı 3.500 USD’a yurt içi ise 3.500 TL…

 

Kampanya Kuralları şu şekilde;

Kampanya satış tarihi 5 Eylül 2017 – 5 Kasım 2017 tarihleri arasında, kampanya uçuş tarihleri ise 1 Ekim 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasındadır.
Kampanya kapsamında “Atlasglobal Unlimited Yurt İçi” ve “Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı” olmak üzere iki farklı paket tipi mevcuttur. Kıbrıs uçuşlarımız yurt dışı paketinde yer almaktadır.
“Atlasglobal Unlimited Yurt İçi” paketi almış olan yolcularımız yalnız yurt içi hatlarımızda, “Atlasglobal Unlimited Yurt Dışı” paketi almış olan yolcularımız ise yurt dışı seferlerimiz ve yurt içi bağlantılı yurt dışı seferlerimizde sınırsız uçabilirler.
Satın alınan paket kapsamında uçuş adedi kısıtlaması bulunmamaktadır
Kampanya sadece yetişkin (13 yaşından gün almış) yolcularımızı kapsamaktadır. Söz konusu paketlerden çocuk yolcular faydalanamaz. Bebekli yolcularımızın bebekleri için ayrıca paket almaları gerekmemektedir.
Paket satın alan yolcularımız, bebekleri için sadece hava alanı vergisi ödeyerek biletleme yapabilirler.
Kampanya Atlasglobal’in icra ettiği tüm tarifeli uçuşlarda geçerlidir.
Yabancı havayolları tarafından icra edilen ortak uçuşlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya ortak uçuşlarımızdan sadece Air France’ın operasyonunu yaptığı Istanbul- Paris- İstanbul uçuşlarında geçerlidir.
Satın alınan paket, isme özel olup sadece TCKN veya pasaport bilgilerini vermiş olan kişi tarafından kullanılabilir.
Kampanyaya katılım yurt içi paket için 5.000, yurt dışı paket için 5.000 adet ile sınırlıdır.
Satın alınan paket bedeline vergi ve harçlar dahil değildir. Biletleme sırasında vergi ve harçlar ayrıca tahsil edilecektir. Hizmet bedeli satış kanalı bazında farklılık gösterebilmektedir. Kampanya dahilinde web sitesi, mobil uygulamalar, mobil/tablet site ve çağrı merkezi üzerinden yapılan biletlemelerde hizmet bedeli ödenmez.
Kampanyaya katılım yapan yolcularımızın seyahatleri öncesinde ilgili uçuş için biletleme yapmaları gerekmektedir.
Kampanya kapsamında alınan biletler sadece kampanya süresi içerisinde kullanılabilir. Bu biletlerin kampanya süresi dışındaki bir uçuş ile değiştirilmesi mümkün değildir.
Satın alınmış olan paket kapsamında ücretsiz değişiklik hakkı tanınır.
İstenilen uçuşta Business Class’da yer olmaması durumunda yolcumuz isterse o uçuşu Atlasglobal Ekonomiplus’da gerçekleştirebilir. Bu durumda Atlasglobal EkonomiPlus bilet kuralları ve hakları geçerli olacaktır.
Kampanya kapsamında düzenlenen bilet iptallerinde, sadece alan vergileri iade edilir.
Aynı anda iki farklı indirim veya kampanya birleştirilemez.
Operasyonel nedenlerden dolayı bazı uçuşlarımız sadece Ekonomi Sınıf olan uçaklar ile icra edilmektedir. Bu uçaklarımızda Atlasglobal Unlimited paketinden yararlanan yolcularımızdan Atlasglobal EkonomiPlus vergi ve harçları tahsil edilmektedir.
Atlasglobal Unlimited paketi ile yapılan uçuşlardan mil kazanılmamaktadır.
Hat kapandığı için paketin iptal edilmek istenmesi durumunda, paket kapsamında sadece o hatta kullanım gerçekleştirilmiş ise paketin iadesi gerçekleştirilir. Paket kapsamında birden fazla uçuş noktasında kullanım olması durumunda iade yapılamaz. Satın alınan paket kapsamında ilgili hattın en düşük business ücreti (W sınıf) ile o tarihe kadar yapılan toplam uçuş sayısı çarpılarak paket ücretinden düşülür, kalan tutar yolcuya iade edilir.
Satın alınan pakete ait hiç uçuş gerçekleşmemiş olması koşuluyla 14 (on dört) güne kadar iade hakkı bulunmaktadır.
Atlasglobal kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Share
#

SENDE YORUM YAZ